Nowy Garmin 945

R Forerunner945 HR 3002.11x100Garmin zaprezentował dzisiaj nową linię Forerunner, która wprowadza zintegrowane funkcje takie jak odtwarzanie muzyki, kolorowe mapy oraz zaawansowane funkcje treningowe, bezpieczeństwa i śledzenia lokalizacji do popularnych zegarków z systemem GPS.

Stworzone z myślą o biegaczach - Forerunner 45, Forerunner 45S, Forerunner 245, Forerunner 245 Music i Forerunner 945 – mogą nie tylko śledzić trasę biegu, ale także monitorować statystyki i na bieżąco dostarczać użytkownikowi danych potrzebnych do osiągnięcia założonych celów treningowych. Nowa seria Forerunner została zaprojektowana tak, aby zaspokoić potrzeby wszystkich biegaczy, bez względu na to, jak daleko lub szybko biegają.

 

zegarek R Forerunner945 HR 1000.15

„Odświeżyliśmy naszą najpopularniejszą linię Forerunner wprowadzając oczekiwane przez wielu udogodnienia i funkcje. W nowych modelach smartwatchy zaprojektowanych z myślą o biegaczach, zachowaliśmy to, co najlepsze we wcześniejszych wersjach, dodając funkcje, dzięki którym użytkownicy będą mogli skupić się przede wszystkim na treningu.” – mówi Andrew Silver, Product Manager Garmin w Europie.

Zaprojektowane przez biegaczy zegarki Forerunner wykonane zostały z lekkich materiałów, są proste w obsłudze i posiadają zawsze włączony, czytelny w świetle słonecznym wyświetlacz. Dzięki nadgarstkowemu pomiarowi tętna i całodobowemu śledzeniu aktywności pozwalają uzyskać bardzo dokładne dane na temat kondycji i postępów treningowych. Wyposażone zostały w specjalne funkcje bezpieczeństwa i monitorowania pozycji1, które w razie wypadku pozwalają użytkownikom udostępniać bieżące informacje o swojej lokalizacji wybranym kontaktom alarmowym.
Nowe modele Forerunner umożliwiają korzystanie z darmowych planów treningowych Garmin Coach, które dostosowują się do możliwości zawodnika w oparciu osiągi i wyznaczone cele. Oprócz planów treningowych opracowanych z myślą o biegu na 5 km, użytkownicy Garmin mogą trenować do startu na dystansie 10 km lub półmaratonu. Wskazówek w czasie przygotowań udziela trójka doświadczonych trenerów - Jeff Galloway, Greg McMillan i Amy Parkerson-Mitchell.

zegarek R Forerunner945 HR 3002.11

Z funkcjami specyficznymi dla każdego modelu, nowe smartwatche GPS Forerunner zapewniają dostęp do zaawansowanych danych treningowych wszystkim biegaczom, niezależnie od tego, czy trenują do pierwszego biegu na 5 km, czy też mają już dziesiątki medali zdobiących ściany. Każdy zegarek został stworzony tak, by jego forma i funkcje pomagały trenować mądrzej.

Forerunner 945

Stworzony dla profesjonalistów, Forerunner 945 to najwyższej klasy smartwatch dla biegaczy i triathlonistów, do którego pamięci wgrać można do 1000 utworów muzycznych lub synchronizować listy odtwarzania z wybranych wstępnie załadowanych serwisów streamingowych, w tym Spotify i Deezer. Co więcej, w przerwie podczas treningu, można skorzystać z wygodnych płatności zbliżeniowych Garmin Pay™5. Niezależnie od tego, czy trenujesz na ruchliwych ulicach miast, czy w lesie, kolorowe mapy w Forerunner 945 pomogą w nawigacji nawet podczas najdłuższego treningu.

Aby pomóc sportowcom trenować lepiej, szybciej i bardziej efektywnie Forerunner 945 wyposażony został w kluczowe narzędzia do monitorowania obciążenia treningowego. Poszczególne treningi podzielone są na kategorie, w oparciu o strukturę aktywności i intensywności wysiłku. Po sparowaniu z czujnikiem Running Dynamics Pod lub paskiem do pomiaru tętna, można jeszcze głębiej prześledzić swój trening, dzięki podglądowi sześciu dodatkowych parametrów dynamiki biegu bezpośrednio na zegarku. Dodatkowe wbudowane profile aktywności, takie jak jazda na nartach, wędrówki, joga i inne, przydają się także w okresie roztrenowania. Forerunner 945 wyposażony jest w czujnik Pulse Ox4, który mierzy poziom saturacji krwi. Forerunner 945 działa do 2 tygodni na jednym ładowaniu baterii w trybie smartwatch, do 36 godzin w trybie GPS i do 10 godzin w trybie GPS z muzyką.

zegarek R Forerunner945 HR 1003.39

Forerunner 945 już dostępne. https://tricarbon.pl/zegarek-garmin-945-gps. Forerunner 945 jest również dostępny w zestawie triathlonowym, który zawiera niebieskie i czarne silikonowe paski, HRM-Tri™, HRM-Swim™ w sugerowanej cenie detalicznej 3300zł.