6 tygodniowy plan wprowadzający do dystansu 1/2 Ironman

Offseason trainingWiększość z nas ma już za sobą okres tzw. roztrenowania, który dla jednych był okresem całkowitego rozbratu z treningami, dla innych okresem lekkich treningów bez planowania i stosowania się do wytycznych. Przedstawiony przez nas plan pozwoli Ci zbudować odpowiednią wytrzymałość i bazę do dalszego planowania treningów na dystansie ½ Ironman.

Czytaj dalej...

Aktywna regeneracja. Plan na okres roztrenowania

 

bieg-po-stadionieDla wielu z nas triathlonistów mieszkających w Polsce sezon triathlonowy dobiegł końca. Wreszcie pojawiła się szansa na odprężenie się i możliwość zjedzenia dodatkowej porcji ciasta w porze lunchu , czy wypicie kieliszka czerwonego wina wieczorem przed telewizorem bez wielkich wyrzutów sumienia.

Czytaj dalej...

Jak zaplanować sezon startowy?

plan treningowy triathlon 100x100Po zakończonym sezonie startowym, porządnym wypoczynku, odpowiedniej regeneracji i w końcu nadrobieniu zaległości w spotkaniach z rodziną i przyjaciółmi przychodzi czas na planowanie kolejnego sezonu startowego. W sezonie jesiennym mamy czas by przeanalizować ubiegły sezon bądź sezony i wybrać sobie cele na najbliższe miesiące.

Czytaj dalej...

Więcej artykułów…