Zawody triathlonowe 2020 kalendarz

Kalendarz triathlonowy 2020

Kalendarz zawodów triathlonowych -sezon 2020 Ustal swój własny kalendarz na rok 2020 korzystając z ze zbioru imprez triathlon-trening.pl. Najbardziej aktualny spis zawodów triathlonowych w Polsce. Dodatkowo duathlony oraz crossduathlony z całego kraju. Ironman 70.3 Gdynia, 5150 Warszawa, Karkonoszman, Tatraman, Xterra...

 

Styczeń 2020
Data   Nazwa imprezy Miejsce Dystans
11.01.2020   Tyski Triathlon Zimowy ,,Tyska Śnieżna Pantera,, Paprocany, Tychy 400m, 20km, 6km
 19.01.2019 Triathlon Steelman Poznań Poznań 1/10 ironman (380 m / 18 km / 4,2 km), cross (300 m / 8 km / 16 km)
26.01.2020   3 zimowy triathlon w galerii Navigator Mielec 300m, 5km, 2km

Luty 2020

Marzec 2020
Data   Nazwa imprezy Miejsce Dystans
 31.03.2020    Cross Uraz Duathlon  Uraz  10/40/5km, 5/20/5km
Kwiecień 2020
MAJ 2020
01.05.2020   Evo Triathlon Gdańsk Gdańsk 600m/ 15km/ 3km
05.05.2017 Tri Amazonek Jacnia 1/2
05.05.2019 Lubsko Cross Duathlon Lubsko 5/22/2,5km
08.05.2020 ChampionMan Duathlon Czempiń Czempiń 10km bieg/60km rower/10 km bieg, Sprint 5km bieg/20km rower/2,5km bieg
09.05.2020   Żyrowik Crossduathlon Żyrowa Bieg, rower, bieg, rower, bieg 4/10/4/10/4km
18.05.2019 Swimrun Poland Jeziorak Iława 1,5/10km, 3/22km, 5/31km pływanie/bieg
16.05.2020   III Triathlon Osiek Osiek 1/8
17.05.2020   GIT Płock Płock 1/2, 1/4, 1/8 sztafety 1/4, 1/8
18-19.05.2019 Triathlon Series Olsztyn Olsztyn Sprint 750m/20km/5km
23.05.2020   Mocarny Zbój Niedzica-zamek Cross Triathlon 1300m / 36km / 10km
20.05.2018  Silesiaman Pszczyna Pszczyna 1/8
23.05.2020   Greatman Kościan Triathlon Kościan 1/8 i 1/4, sztafety 1/8 i 1/4
24.05.2020   Triathlon Energy Gniewino Gniewino 1/2, 1/4, 1,8 sztafety 1/2, 1/4, 1/8
24.05.2020   Silesiaman Triathlon Pszczyna Pszczyna 1/8
30-31.05.2020    JBL triathlon Sieraków Sieraków 1/2,1/4,1/8 sztafeta 1/4, 1/2
30.05.2020   Silverman Cross Triathlon Januszkowice 1/8
31.05.2020   Serock Triathlon Serock Sprint i olimpijka
CZERWIEC 2020
01.06.2019 Polswimrun Sumin Sumin 2/9km, 4/21km, 5,5/36,5km pływanie/rower
01.06.2019 Silver-Man Triathlon Kozielno 1/2 i 1/8
02.06.2018 Żelazny Triathlon Okunince 750m/20km/5km
07.06.2020   GIT Ślesin Ślesin 1/2, 1/4, 1/8, sztafety 1/2, 1/4, 1/8
07.06.2020   Triathlon Energy Starogard Gdański Starogard Gdański 1/4, 1,8 sztafety, 1/4, 1/8
13.06.2020 Triathlon Charzykowy Charzykowy 1/8,1/4,1/2 sztafeta 1/4, 1/2
13-14.06.2020 Triathlon Mietków Mietków 1/8,1/4, sztafeta firmowa 1/4
13.06.2020   Baster Tri Murowaniec Józefina 1/8, szatfety 1/8
08.06.2019 Triathlon Lwa Lusowo 1/4, 1/8, sztafety 1/4 i 1/8
13-16.06.2019 Diablak Beskid Extreme Triathlon, Diablak Fest
Żywiec

Dystans Ironman Extremalny IM, Diablak Fest (1 dzień 8km pływania, 90km roweru,

2 dzień 270km rower, 3 dzień 88km biegu) oraz 1/4 i 1/2IM

15.06.2019 Triathlon Rzeszów Rzeszów Sprint, 1/4, zawody dla dzieci
14.06.2020   Evo Triathlon Kartuzy Kartuzy Duathlon 5/20/2,5km, Triathlon Sprint
14.06.2020 Enea 5150 Warsaw Triathlon Warszawa Olimpijka, Olimpijka sztafety
14.06.2020   Odra Triathlon Krapkowice Triathlon Sprint
14.06.2020   III Triathlon Trzebinia Trzebinia 1/8, sztafety 1/8
20.06.2020   GIT Stężyca Stężyca 1/2, 1/4, 1/8, sztafety 1/2, 1/4, 1/8
22.06.2019 Triathlon Jeziorsko
Warta 1/4, sztafety 1/4
22.06.2019 Trzebnica Cross Duathlon Trzebnica Bieg/rower/bieg 10/30/5km, 5/11/2,5km
21.06.2020 JBL Triathlon Opole Opole 1/4 i 1/8
21.06.2020   Triathlon Lipiany Lipiany Olimpijka i sprint, sztafety olimpijka i sprint
26-28.06.2020 Super League Triathlon Poznań Poznań 1/8,1/4,1/2 sztafeta 1/4, 1/2, Enduro, Super Sprint
26-28.06.2020   Susz Triathlon Susz 1/2, MP Sprint, Aquathlon
28.06.2020 Frydman Triathlon Frydman Olimpijka i Sprint
LIPIEC 2020
04-05.07.2020 Enea Bydgoszcz Triathlon Bydgoszcz 1/2,1/4,1/8, sztafety 1/2,1/4,1/8
11.07.2020   III Triathlon Sokoła Sokołów Małopolski Sprint
11.07.2020   Triathlon Gdańsk Gdańsk Olimpijka
11.07.2020   Triathlon Szczytno Szczytno 1/16, 1//, olimpijka, sztafety 1/16, 1/8, olimpijka
12.07.2020   GIT Gołdap Gołdap 1/2, 1/4, 1/8, sztafety 1/2, 1/4, 1/8
12.07.2020 Triathlon Wrocław Wrocław 1/4, 1/8
13-14.07.2019 Triathlon Kiekrz Kiekrz 1500m/50km/20km, 400m/10km/3km,Sztafety, Duathlon dla dzieci 100-1600m/100-400m
18.07.2020   Triathlon Sława Sława 1/3 IM
19.07.2020 Triathlon Szczecin Szczecin 1/2,1/4,1/8, sztafeta 1/4, 1/2, Duathlon dzieci
19.07.2020   Git Elbląg Elbląg 1/2,1/4,1/8, sztafety 1/2,1/4,1/8
19.07.2020 Triathlon Częstochowa Częstochowa 1/4 i 1/8, sztafety 1/4 i 1/8
19.07.2020 Triathlon Energy Bełchatów Bełchatów 1/2,1/4,1/8, sztafety 1/2,1/4,1/8
SIERPIEŃ 2020
01-02.08.2020 Enea Ironman 70.3 Gdynia Gdynia Ironman 70.3, sprint, sztafety sprint
02.08.2020   Bielawa Cross Triathlon Bielawa 750m/22km/5km
10-11.08.2019 Osno triathlon weekend Ośno Lubuskie 1/8, 1/4 , Crosstriathlon i sztafeta rodzinna 300 m/ 11,5 km/ 2,5 km
09.08.2020   Greatman Kórnik Kórnik  1/4, 1/8 sztafety 1/4, 1/8
10-12.08.2019 Epic3Challenge Havirov 04/15/4km, 0,75/22/6km, 1/30/9km
15-16.08.2020   Triathlon Energy Chełmża Chełmża 1/2, 1/4, 1/8
15.08.2020   PolskaMan Wolsztyn Wolsztyn IM, 1/4, Olimpijka, Sztafety
16.08.2020   Elemental Tri Series Białystok Białystok Olimpijka, sprint, supersprint
22.08.2020   OceanLava Triathlon Polska Bydgoszcz Borówno Borówno IM, 1/2IM, Sprint, sztafety IM, 1/2IM, sprint
22.08.2019 Swimrun Wióry Pawłów Swimrun 2,5/10,5km, 5,2/26,5km pływanie/bieg
23.08.2020   Triathlon Frombork Frombork 200m/20km/2km, 400m/40km/4km, 800m/80km/8km pływanie/rower/bieganie oraz sztafety
23.08.2020   Git Brodnica Brodnica 1/2, 1/4, 1/8 sztafety 1/2, 1/4, 1/8
23.08.2020   Greatman Kościan Kościan 1/4, 1/8 sztafety 1/4, 1/8
23.08.2020   2-4-8 Frombork Triathlon Fromobork 200m 20km, 2km/ 400m, 40km, 4km/ 800m, 80km, 8km
23.08.2020   Silesiaman Triathlon Katowice Katowice 1/4 i 1/2
29.08.2020 Tatraman Niedzica 1/2 ekstremalny
29.08.2020   Git Nieporęt Nieporęt 1/2, 1/4, 1/8, sztafety 1/2, 1/4, 1/8
30.08.2020   Triathlon Energy Mrągowo Mrągowo 1/2, 1/4, 1/8, sztafety 1/2, 1/4, 1/8
30.08.2020   Calisia Triathlon Kalisz Kalisz 1/4 i 1/8, sztafeta 1/4
25.08.2018 TAURON Triathlon Stalowy Sokół Jaworzno 400m /10km /3km
WRZESIEŃ 2020
05-06.09.2020 Castle Triathlon Malbork Malbork IM, 1/2, 1/4, 1/8 sztafety IM, 1/2, 1/4. 1/8
14.09.2019 Swimrun Poland Solina Solina Swimrun 3,4/21km, 1,5/9,5km, 5,4/40,2km pływanie/bieg
12.09.2020 Triathlon Stryków Stryków 1/8, 1/4, sztafety 1/4 i 1/8
12.09.2020   Triminator Radków Radków 1/2, 1/4, 1/8
12.09.2020   Triathlon Karkonoski Zamek Czocha-Śnieżka 1/2 ekstremalny górski
13.09.2020   Greatman Śrem Śrem 1/4, 1/8 sztafety 1/4, 1/8
15.09.2019 Chęciny Triathlon Chęciny 1/2,1/4 sztafety 1/2,1/4
TT 728x80 2